HAFT

haft komputerowy, które zdecydowanie podnosi walory estetyczne danego produktu i nadaje mu ekskluzywny charakter. Jego przeznaczeniem są rozmaite tkaniny i ubrania, a w szczególności odzież, posiadająca gramaturę wyższą niż 190 g – idealnie prezentuje się na bluzach, kurtkach, polarach, grubszych koszulkach i polo. Oprócz wysokiej estetyki, jest to jeden z najbardziej trwałych sposobów znakowania tkanin, który przez wiele lat nie zmienia swojego wyglądu.

Wykorzystując specjalistyczne urządzenia, oferujemy realizowanie zleceń według indywidualnych projektów, przesłanych nam przez Klientów – zapewniamy precyzję oraz wysoką jakość wykonanych zdobień.

Haft komputerowy jest wyceniany indywidualnie, na podstawie przesłanego projektu. Cenę jest zależna od:

  • wielkości naniesionego zdobienia,
  • stopnia skomplikowania projektu.

Cena usługi przygotowania programu komputerowego wynosi od 50 zł w górę. UWAGA – cena haftu NIE zależy od liczby zastosowanych kolorów.

Najczęściej korzystamy z poliestrowych nici przemysłowych firmy ISACORD lub MADEIRA. Są to wiodące i sprawdzone marki w świecie haftu komputerowego.

Na życzenie klienta istnieje możliwość haftu innymi rodzajami nici np wiskozowymi, metalizowanymi…

Obecnie dysponujemy nowoczesną 6-kolorową hafciarką firmy BROTHER. Zapewnia ona wysokiej jakości hafty na różnych rodzajach odzieży.

Do wyboru jest bardzo szeroka paleta kolorów nici. Każda z podstawowych barw ma także kilkanaście odcieni, więc nie ma zazwyczaj problemu z doborem właściwego koloru.

Możliwości haftu

Maksymalne pole haftu wynosi 30 x 20 cm przy 6 kolorach. Haftujemy na odzieży o wyższej gramaturze tj, na bluzach, koszulkach polo, polarach, spodniach itp

Istnieje także możliwość przygotowania naszywek, które potem można wykorzystać jako odrębny produkt lub naszyć na dowolną odzież np roboczą